Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:28 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 6:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Na paczatku grudnia zachodni rynek zostanie zbombardowany przez nowy wydawnictwo "The Anthology Of The Beatles Records". Ksiazka ta to ponad 1300 stron oraz wiecej niz 4000 kolorowych zdjec.

Image

Ta 2 tomowa encyklopedia to opis kompletnej dyskografii beatlesow z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Izraela, Niemczech (Wschodnich i Zachodnich), Austrii, Szwajcarii oraz niektorych wydawnictw z Rosji od 1962 roku po dzien dzisiejszy!

W limitowanym zestawie nie zabraklo miejsca na bonusy:
- winylowy singiel The Beatles & Tony Sheridan "Ain't She Sweet / If You Love Me Baby
- plakat oraz 4 kartki

Image

Pierwsze 100 osob, ktore zakupi ksiazke przez internet ze strony wydawcy dostanie dodatkowo porzadnie wydana ulotke reklamujaca.

Image

No i koniec cena - 208.65 euro czyli jakies 756.71 zl przy obecnym kursie :shock:

Wydawca byl jednak na tyle dobry, ze pozwolil nam przejrzec kilkanascie stron tego wydawnictwa. Zapraszam wiec na mala wedrowke po tym plytowym almanachu :wink:

http://www.something-books.com/template.html

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 11:41 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Jak dla mnie rewelacja. Chyba tym razem nie doczekamy się polskiej wersji tej pięknej książki. Dzięki macho. Mój szwagier remontując mieszkania w Amsterdamie może kupić tą książkę po 7 godzinach pracy. Ja muszę pracować na coś tak wspaniałego pół miesiąca. I gdzie tu sprawiedliwość, kiedy w końcu będziemy zarabiać i żyć tak jak na zachodzie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 9:11 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
:shock: ta cena.....
Wydawnictwo wspaniałe - chcę je mieć! Zarobki wschodnioeuropejskie - ceny zachodnioeuropejskie..... nie da się żyć.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 12:27 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
przegiecie, same zdjecia plyt, malo tekstu, nie podoba mi sie tez szata graficzna zbyt balaganiarska...cena wysoce przesadzona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Książka
PostWysłany: Pon Gru 24, 2007 9:19 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pon Mar 28, 2005 12:37 pm
Posty: 124
Miejscowość: Bolesławiec
Kupa kasy... ale to jest to czego szukam od 30 lat!!! Tylko gdybym to miał podane na tależu nie miałbym tej satysfakcji szukając w necie płyt zespołu po różnych aukcjach i spisując dane z okładek np płyt wydanych w Peru, Tajlandii, Chile. DDR, Wenezueli, Angolii...

_________________
Pinio


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 12:19 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
A mi sie podoba przede wszystkim pomysl z przegladaniem w taki sposob ksiazki online ;). Niby cos podobnego ma juz od dawna Amazone, ale tu - grafika, efekty dzwiekowe, podoba mi sie :)

Sadze, ze jest to tresciowo faktycznie pozycja raczej z tych wyjatkowo dobrych, ale nie bylaby to pierwsza rzecz, na ktora moglabym sie rzucic. Bycie kolekcjonerem, takim prawdziwym, jakich nie brak tu na forum, byloby wspaniale, ale moze jednak najpierw zbiore cala zwyczajna, podstawowa dyskografie na oryginalach? W miejsce "oryginalnych" kaset polskich z lat 70-tych (na szczescie nie tylko takie posiadam :).
Pytanie do kolekcjonerow - czy takie kasety warto zachowywac? Czy maja jakakolwiek wartosc kolecjonerska? Bez wkladek itd... Tzn. z okladka, ale w tego typu kasetach zazwyczaj nie ma wkladek.

Moze najpierw zaukpie DVD Anthology.. Moze wreszcie kupie Live At The BBC, ktore uwielbiam, a nie mam?

Kolekcjonowanie to piekna rzecz, ale my god, przeciez tego jest tyyyyyyleeee..
Chociaz OK, istnieje jeden zespol, ktorego plyty tez zbieram w roznych wydaniach (patrz: zwyczajne CD, limitowana edycja, wersja vinylowa, kaseta..), kwestia taka, ze wydal ich znacznie mniej niz Beatle :)

Ale, jak zwykle - z takiego prezentu pod choinka na pewno bym sie nie pogniewala ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY